cigarettes in ashtray
Suplementy

Silvr – zdrowy e-dym?


To, że papierosy są szkodliwe wiedzą już nawet dzieci. Nic dziwnego zatem, że na rynku pojawiają się alternatywy dla palaczy. Można palić w autobusie, kinie czy restauracji. Wyglądają bardzo designersko i elegancko, a wszelkie zasilacze i kartridże są powszechnie dostępne i wystarczają na długo. Ponadto możemy dawkować sobie substancję uzależniającą, czyli nikotynę.

Silvr prezentuje się bardzo ekonomicznie. Opakowanie przypominające zwykłą paczkę papierosów jest zarazem ładowarką zasilaną na baterię. Paczka startowa zawiera jedną baterię gratisowo i 5 kartridży, z czego każdy starcza na około 250 pociągnięć. Dla tych, którzy uwielbiają raczyć się dymkiem papierosowym, a tym bardziej sakiem tytoniu, przygotowane zostały następujące opcje do wyboru: dark coffee, fresh menthol, deep tabacco, wild red oraz mild vanilla.

Najważniejsze pytanie to – w czym tkwi fenomen e-fajki? Najważniejsze jest to, że nie wdychamy wszystkich tych szkodliwych substancji zawartych w spalanej nikotynie. Wdychamy jedynie parę wodną z odpowiednią dawką nikotyny, którą możemy regulować. Wydychamy również parę wodna, co za tym idzie nie trujemy innych towarzyszących nam osób.

Rate this post